Grafika a kreativa

Návrhy a redesign loga

Každé odvětví prochází vývojem a změnou v trendech i stylech. Nejlépe lze tento proces demonstrovat na vývoji firemního loga a jeho změn po dobu existence vaší firmy. Profesionální logo je vytvořeno s ohledem na vaši firemní kulturu a schopnost odlišit se. Při tvorbě loga a korporátní identity máme strategický přístup.

Naši designéři vám představí různé logotypy, aby porozuměli vašim preferencím a vašemu oboru. Vaše nové logo dodá vaší firmě čerstvý vzhled.

Grafika tiskovin

Vaše tištěné materiály jsou jediným zdrojem informací o vaší firmě, které fyzicky zůstanou na místě po skončení obchodního jednání. Je dobré udělat vše proto, aby obstáli u vašich klientů. Naši talentovaní grafici vytvoří různé návrhy pro tištěné brožury, letáky, vizitky či časopisy přesně podle vašeho korporátního designu.

Kvalitní tiskoviny by měly generovat zpětnou vazbu – zamyšlení se a informování o vámi prezentovaném tématu zajímavou formou. Naši grafici nejdříve porozumí, jaký má být cíl vašich tiskovin a poté vytvoří design, který bude vyprávět váš příběh.

Online bannery a newslettery

Statické či dynamické bannerové reklamy jsou jedním z nejvyužívanějších nástrojů marketingové komunikace v online světě. Ať už se rozhodnete pro nový vzhled vašich bannerových kampaní nebo vyžadujete naformátování stávajících vizuálů, v našem DTP studiu vám nabídneme velmi rychlé, levné a efektivní řešení.

Navržení vzhledu newsletteru a html kódování zvládáme ve velmi krátkém čase v rámci několika hodin dokonce i pro vaše kampaně na poslední chvíli.   

Poslat poptávku

Want to receive the week’s best marketing TIP, design tech resources straight to your inbox?

Send us your email:

Kontaktujte nás

Out Of Office, s.r.o.

AKancelář Běžka, Běžecká 2
Praha 6 - Břevnov
160 00

T+420 731 606 350