Online Marketing

Nezávisle na tom, jaký je obor vašeho podnikání, svět online marketingu bude vždy součástí vaší marketingové strategie. Některé firmy operují výhradně v online světe. Mnoho jiných podniků používá internet pro zviditelnění a podporu svých produktů a služeb. My v Out Of Office vám pomůžeme v těchto oblastech:

  • PPC kampaně – AdWords a Sklik – od tvorby strategie pro klíčová slova, sepsaní reklamních textů a vytvoření vizuální reklamy až po založení účtů a kampaní, průběžné sledování jejich úspěšnosti, pravidelné vyhodnocování a zlepšování jejich úspěšnosti
  • Email marketing – může patřit k jedním z nejmocnějších a nejefektivnějších nástrojů pro proměňování poptávek ve skutečné klienty. Vytváření a udržování vlastních kvalitních databází potenciálních zákazníků a jejich segmentace a následná nabídka přesně cílená dle jejich potřeb a ve správný čas, to jsou základní předpoklady úspěšného emailingu. Pracujeme s externími nástroji jako je Mailchimp nebo také vašimi interními nástroji.
  • Social media marketing – optimální volba pro růst znalosti vaší značky a interaktivní komunikaci s vašim publikem. Můžete se zde dovědět co si lidé myslí o vaší značce, co přesně hledají a jak můžete uspokojit jejich potřeby.
  • Blog - proč by měli lidé opakovaně navštěvovat váš web? Důvodů může být několik, ale tím základním je, že na něm naleznou to co hledají. Lidé navštěvují váš web protože mají problém, který jim právě vy můžete pomoct vyřešit. Přesvědčte své potenciální zákazníky o tom, v čem jste experti a nabídněte jim hodnotné informace, které budou rádi číst a pro které se budou rádi na váš web vracet. Navíc blog je skvělým nástrojem optimalizace pro vyhledávače Google a Seznam!

V Out Of Office vám pomůžeme podpořit vaši firmu v online světe. Všechny nástroje online marketingu zastřešujeme smysluplnou online strategií. Neustále měříme a vyhodnocujeme jejich efektivitu, zlepšujeme jejich výkonnost a zaměřujeme se zejména na doručování kvalitních obchodních poptávek / leadů.

S více než 10-ti lety zkušeností v online marketingu jsme navrhli a provedli stovky kampaní a mnoho různých online strategií a máme zkušenosti s tím, co funguje nejlépe v různých segmentech trhu.

Poslat poptávku

Want to receive the week’s best marketing TIP, design tech resources straight to your inbox?

Send us your email:

Kontaktujte nás

Out Of Office, s.r.o.

AKancelář Běžka, Běžecká 2
Praha 6 - Břevnov
160 00

T+420 731 606 350